• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ - ОСІНЬ ЗАПРОСИЛА ДО ШКОЛИ ШКОЛЯРІВ.

/Files/images/IMG_1664.jpg

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

У школу
Дзвонить дзвіночок:
- Дзелень! Дзелень! –
Сміється сонце,
Збудився день.
Кличе дзвіночок:
- Бім-бам! Бім-бам!
В школу збиратись
Час школярам.
Вчить пташка-мати
Своїх пташенят
Вгору здійматись,
В хмари злітать.
Вчить рідна школа
Нас, школярів,
Щоб рідну мову
Кожен любив.
Славне минуле
Щоб кожен знав
Про Україну
Щоб пам’ятав.
В школу ідемо
В радісний час.
Сонце сміється,
Вітає нас.
Щастя в науці
Бажає нам
Добрий дзвіночок:
- Бім-бам, бім-бам!

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ/Files/images/IMG_2116.jpgУ нас з’явилася традиція - вітати наших вчителів із професійним святом піснями, віршами та танцями. И цього року ми також їх вітали!

Український День вчителя

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.Проте, багато громадян України, які отримали освіту в той час, коли країна входила як республіка до складу СРСР, пам’ятають святкові букети айстр і хризантем, які вручали за традицією або з щирою подякою викладачам в День учителя. Білі фартухи і сорочки одягали в кінці першого тижня жовтня за указом Президії Верховної Ради СРСР від 29 вересня 1965 року.«День вчителя - свято, яке залишається з нами назавжди» - затверджує урядовий портал.Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Вчитель! Скільки сили треба

Вчитель! Скільки сили треба,
Щоб навчити нас усіх,
І терпіння, і бажання,
І надій, і сподівання.
Вчитель наш - найкращий у світі,
Допоможе в хвилину важку,
І нехай тільки посмішки й квіти,
Він знайде на своєму шляху.

В здоровому тілі - здоровий дух !!!

/Files/images/IMG_3317.JPGготуємося до спортивних змагань.

порт! Спорт! Спорт!
Стадіон, басейни, корти —
атрибути знані спорту,
боротьби, змагань, наснаги,
сили, спритності, відваги.

Протиборство, перемоги —
спортом пройдені дороги.
Успіх, результат, медалі,
сльози, гімн на п’єдесталі.

Праця, піт і тренування.
Підсумовує старання
новий світовий рекорд.
То ж приймай вітання, СПОРТ!

/Files/images/MVI_3304_0001.jpgСтрунко!!!!!!!!

З дитинства ми чуємо навколо себе гучні висловлювання на тему спорту; будь то «О, спорт! Ти - Мир!! »Або« Загартовуйся, якщо хочеш бути здоровий! »І безліч інших. І адже ніхто з цим не сперечається. Завжди всім було відомо, що заняття спортом в значній мірі можуть зберегти здоров'я, нерідко поправити його, і, як наслідок, продовжити життя.

В умовах сучасного світу, коли більшу частину часу ми проводимо в сидячому положенні, кожному необхідно приділяти час фізмінуткам, щоб елементарно підтримувати себе і свою опорно-рухову систему в тонусі. Але в ідеалі фізична культура повинна супроводжувати людину від самого народження і, можна сказати, до смерті, оскільки вона надає оздоровчий і профілактичний ефект, що є надзвичайно важливим у будь-якому віці. Яке ж конкретно вплив на наш організм надають заняття спортом?

Ранкова зарядка.

Про користь зарядки нам твердять з самого дитинства і важко посперечатися з цим твердженням. Багатьом з нас починати ранок з зарядки заважає елементарна лінь, але, поборів її, ви зможете зрозуміти, що недарма провели перші хвилини після сну, витративши їх на зарядку. Підтримувати себе у формі кожен день набагато корисніше, ніж час від часу відвідувати тренажерний зал, що виходить далеко не у всіх на увазі різних факторів, будь то час або фінансові можливості. Зарядка не займе багато часу, і Ваш бюджет ніяк не постраждає! Ще один плюс зарядки в тому, що вона заряджає Вас енергією з самого ранку, і на роботі ви вже не шукаєте моменту, щоб непомітно подрімати, а повними сил ухвалюється за свої обов'язки.

Ходьба.

Ходьба є, мабуть, найлегшим з усіх видів спорту. На неї не потрібно затрачати багато енергії, а ефект досить високий. Ходьба діє на організм оздоровчо, піднімає тонус м'язів, зміцнює кісткову тканину, розвиває координацію руху, стимулює обмін речовин. Ходьба сприяє зниженню ваги, благотворно впливає на нервову систему. Щоденні прогулянки ж тільки збільшать позитивний результат від такого роду навантажень. Протипоказань для ходьби не існує, нею може займатися навіть гіпертонік. Заняття ходьбою рекомендують для багатьох захворювань серцево-судинної, легеневої систем, при нервовим перенапруженням і навіть в реабілітаційні періоди. Вона надає зміцнюючу дію буквально на весь організм.

Прогулянки на велосипеді.

Прогулянки на велосипеді, як і турпоходи, сприяють розвитку м'язів всього тіла. У результаті щоденних прогулянок на велосипеді в протягом 20 хвилин витрачається 300 калорій. Однак не треба себе надмірно гвалтувати великими навантаженнями, оскільки в цьому випадку замість жирових з'єднань організм буде спалювати вуглеводи. Перед відправленням в велопоездку з'їжте трохи продуктів, що містять незначну кількість глюкози, (наприклад, тарілку спагетті з сиром). Протягом всього дня під час велосипедної прогулянки їжте борошняні вироби, банани. Це сприяє збереженню білкових сполук у м'язах.

Теніс.

Цей вид спорту був популярний в усі часи. У самих аристократичних сім'ях було прийнято володіти ракеткою. А адже теніс - це не просто гра, це вид спорту, який, безсумнівно, приносить користь організму і тримає Вас в прекрасній формі. Теніс тренує практично всі м'язи, зміцнює серце, кістки, покращує кровообіг. Дослідження показали, що у 70-річних жінок, що займаються щодня тенісом, кістки майже такі ж міцні, як і у 30-річних. За одну годину занять тенісом витрачається приблизно 426 кілокалорій. Оскільки теніс - спорт, що вимагає швидкої реакції, необхідно вживати продукти, що містять магній (волоські горіхи, чисто борошняні вироби).

Баскетбол.

Один з улюблених видів спорту в американського населення (на жаль, здебільшого, творчий), і мій, зокрема. Баскетбол тренує м'язи ніг і верхню частину тіла. Спринтерське плавання, що збільшує об'єм легенів, добре доповнює цей вид спорту. Необхідно їсти продукти, що містять залізо і вітамін С: птицю, рибу, борошняні вироби з фруктами (наприклад, кислі яблука, грейпфрут).

Катання на ковзанах взимку і влітку!

Катання на роликових ковзанах - це модне і корисне для здоров'я, а також надзвичайно популярне серед людей різного віку заняття, яке зараз дуже активно пропагується в Росії. Як тільки на вулиці видається відповідний для цього заняття день, ми спостерігаємо безліч людей на роликових ковзанах у парках і скверах, на тротуарах і тінистих алеях.

До зимових видів відноситься катання на ковзанах. Цей вид спорту благотворно діє, в першу чергу, на координацію рухів і на дихальну систему. Ефективно впливає на розвиток кісткової тканини, зміцнення суглобів, стабілізує роботу міокарда, нервової системи, допомагає виправити поставу.

І навіть шахи спалюють калорії. При цьому є необхідно яйця, овочі і фрукти, пити молоко. Вони зміцнюють серце, покращують кровообіг.

Існує ще безліч видів спорту, і тільки Ви можете вирішити, який з них Вам більше до душі.

Таким чином, можна говорити про необхідність занять спортом у житті кожної людини. При цьому не варто забувати про рівень його фізичної підготовки та стан здоров'я, щоб не завдати шкоди власному організму. І якщо Ви відчуваєте необхідність порадитися з лікарем, не варто ставитися до цього легковажно.

Пам’ять наших сердець.

/Files/images/IMG_2202.jpgОдносельчани, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Перемогу у будь-якій війні можливо отримати лише один раз, так як лише один раз можна щиро відсвяткувати повернення до миру. Потім настає час пам’яті про загиблих та піклування про найбільш постраждалих: інвалідів, вдів, сиріт та напівсиріт.

/Files/images/IMG_3286.JPGКвіти загиблим

Про славні подвиги більшості ми уже ніколи не дізнаємось, тому доки живі наші дідусі, прадідусі – питайте, цікавтесь їхньою непростою долею. Ми повинні пам’ятати жахливі уроки долі. Шануймо тих, хто ризикував своїм життям на полі бою, хто ради нас боровся з ворогом, хто зумів відстояти честь нашої держави. Пам’ятаймо всіх тих, хто полягли і хто не дожив до дня сьогоднішнього.

Таланти твої, Україно!

/Files/images/IMG_2090.jpg

/Files/images/IMG_2105.jpg

/Files/images/IMG_2116.jpg

/Files/images/IMG_2118.jpg

День Матері

1 ведучий: Доброго дня вам усім, хто зібрався у цьому залі.

2 ведучий: Доброго дня усім, хто прийшов на наше свято.

3 ведучий: Доброго дня вам зичать ведучі сьогоднішнього свята.

1 ведучий: Доброго дня вам усім, теплих посмішок, радісних облич, чудового настрою, бо у нас свято, бо у нас – Весна.

2 ведучий: Весна... З кожним подихом теплого південного вітру наближається той момент, коли з – під снігу з’являється перший пролісок, сповістивши весь навколишній світ про наближення найчудовішого свята весни – 8 Березня.

3 ведучий: 8 Березня – це не просто свято пробудження від зимового сну Жінки – природи, це і день народження усіх наших мрій та сподівань на майбутнє , і, звичайно ж, свято всіх представниць слабкої, але такої прекрасної половини людства.

1 ведучий: Дорогі наші Дівчатка, Кохані, Дружини, Сестри, Мами, Бабусі!

З святом вас! А ви, шановні чоловіки, зробіть цей прекрасний день приємним дорогій жінці. Виявіть свою любов до неї поцілунком та підкріпіть її щасливою посмішкою.

2 ведучий: Бо що потрібно жінці? Їй потрібно зовсім мало...

3 ведучий: А нам, жінкам,

Потрібно дуже мало:

Від радості щоб серце заспівало.

Нам, справді, треба небагато:

Були б здорові діти й була б хата,

Щоб донечки красунями зростали,

Синам не снилися Чечня й Афганістани,

І добре слово душу щоб зігріло,

Щоб від негоди не боліло тіло.

Щодня ми чути хочемо ізрання:

- Добридень, сонечко, моя кохана...

Щоб квіти дарували нам не тільки в свято,

Щоб друзів у житті було багато.

Нам усміх треба й сонце серед неба...

Ні, нам, жінкам, багато треба!

1 ведучий: так, хлопці, жінкам потрібно всього багато. І щоб отого „багато” було багато, потрібно провести реформи.

2ведучий: Реформи? Реформи – це добре, а жінки – все-таки краще.

3 ведучий: І які ж реформи ти б провів?

1 ведучий: А ось :

(Ведучі по черзі зачитують).

1. Жіноче щастя – було б з ким посваритися.

2. Будь-яка жінка буде здаватися богинею, якщо на неї правильно подивитися.

3. Справжня жінка ніколи не приховує свій вік, бо вона завжди молода!

4. Звичайно, жінка не може чекати, поки чоловік не зробить їй пропозицію, тому й погоджується відразу.

5. Ці чоловіки самі не знають, чого хоче жінка.

6. А тому, щоб чоловіки не боялися жінок, їх і віднесли до сильної половини людства.

7. Щоб жінка відчула себе богинею у наш час, як правило, чоловікові досить їй трохи піднести сумки.

8. Як правило, жінці вдається навчатися витрачати гроші значно раніше, ніж її чоловік навчиться їх заробляти.

9. Жінка – це завжди таємниця, найчастіше страшна.

10. Хіба не однаково, що сказала жінка, якщо все одно вона сказала правильно!

11. Коханого чоловіка жінка і до біса посилає по особливому.

12.Для того й дружина, щоб чоловік не думав.

13. Звичайно, жінка і при всіх своїх недоліках – сама досконалість.

14. Жінка швидко зробить із чоловіка людину, від якої чекає кохання.

15. Любити жінку – відкривати світ.

2 ведучий: Любити жінку – відкривати світ, де святом зацвітає все буденне.

Любити жінку – цілувати слід, де йшла вона і думала про мене.

3 ведучий: Любити жінку – чемно до землі вклонятися і сумніву не мати. З мого двокрилля – на однім крилі:

Кохана, Дівчина, Дружина, Мати.

1 ведучий: Любити жінку – відкривати світ,

Як дереву, квітчатись верховіттям,

Любити жінку – дарувати цвіт

Собі і друзям, і найменшим дітям.

2 ведучий: На мене звернені очі:

Великі, карі, жіночі,

В своїй любові бездонні

Магічні, як у Мадонни,

Добром налиті до краю,

Я в них наснагу черпаю,

За них я Богу молюся –

Кохані очі матусі.

1 ведучий: Скільки ніжності в очах матері, скільки радості й турботи, тривоги за майбутнє дитини. Ореолом святості й вічної таємниці оповите її чоло.

3 ведучий: Нехай радість ніколи не затьмарюється бідою і лихом.

Нехай множиться наш рід!

(У зал входить молода мати з дитиною на руках).

Чуєте, хто там? – З дороги!

Матір іде молода.

Сонячні очі вологі,

Горда і рівна хода.

Гляньте, яка величава,

Скільки надії в очах:

Сина, як щастя, на славу

В люди несе на руках

Ні, їй немає зупину,

Їй поступається все

Знайте, майбутню людину

Радісна мата несе,

Чуєте? Хто там? – З дороги!

Гляньте – краса не хода,

Кидайте квіти під ноги,

Мати іде молода.

1 ведучий: Мені до вподоби класична картина

як мати тримає улюбленця – сина,

Тому я готова підтвердити тричі –

Ти гідна творінь Леонарда да Вінчі.

Хай завжди цвітуть всіма барвами квіти.

Хай будуть щасливими мати і діти.

(Звучить пісня „ „).

2 ведучий: Ну що ж. Ось і виросли діти

І крила в них немалі,

І все їм доступно на світі,

І сонце, і лоно землі.

Коли вирушала в дорогу,

Із рідної хати пішла,

Для матері, сором їй богу,

Ласкавих я слів не знайшла.

Тим дужче кричімо :

Любіть же! Любіть же своїх матерів!

3 ведучий: Здавна люди поважали матір з дитиною, тому в кожній хаті був образ Матері Божої з немовлям на руках, до якої люди складали молитви.

Учениця: Є в мене найкраща на світі матуся,

За неї до Тебе, пречиста молюся.

Молюся устами, молюся серденьком

До тебе, небесна Ісусова ненька.

Благаю у Тебе дрібними сльозами

Опіки та ласки для рідної мами.

Пошли їй не скарби, а щастя і долю,

Щоб дні їй минали без смутку, без болю.

Рятуй від недуги матусеньку милу,

Даруй їй здоров’я, рукам подай силу,

Щоб вивела дітей у світ та в люди,

Щоб нами раділа – пишалась усюди.

За це я складаю в молитві долоні

До Тебе, Царице, на сонячнім троні.

Син: Чого ви, мамо, така журлива

Чого ви, мамо, така журлива,

Як той осінній журавлиний перегук?

Мати: Не від років, моя дитино,

Не від років, моя дитино, -

Старіє мати від розлук!

Дочка: Які слова скажу вам, рідна,

Які слова скажу вам, рідна,

Як прилечу до вас з доріг?

Мати: Вони самі прийдуть, моя дитино,

Вони самі прийдуть, моя дитино,

Лише ступи на материн поріг...

Син: Чого ви, мамо, така щаслива?

Чого ви, мамо, така щаслива?

Чого квітуєте, як травень молодий?

Мати: Бо вісточка прийшла твоя, дитино!

Бо вісточка прийшла твоя, дитино!

Вона мені принесла голос твій!

Дочка: І дума ваша, й та понад літами,

Несе мене у далі до нестями...

І серця вашого я чую крик!

Мати: Не відкладай доріженьку до мами,

Не відкладай доріженьку до мами,

Щоб не спинитися навік.

(Пісня „Рідна мати моя”)

Учень: Знову на стіл ти поклала натомлені руки.

Знову сидиш ти задумливо біля вікна.

Ми з багатьма ділим щастя, любов і розлуку

Мама – одна. Тільки мама навіки одна.

Ти не сумуй, що літа наче вітер у полі.

Ти не сумуй, що не все удається в житті...

Ти усміхнись, подивись, відпочинь ще хоч трошки

Ти усміхнись, на обличчі розгладяться зморшки

Хай почекають хвилину всі справи твої.

1 ведучий: Дякую, мамо, дякую, люба

Дякую усміху сонця в горі,

Річці бурхливі, зелені дуба,

Світлому полю, яскравій зорі.

Вік не минає раптом, безслідно,

Глибоко зорює поле чола.

Дякую, мамо, дякую, рідна,

Хто б же я був без твого тепла!

2 ведучий: Мов голубка, вже сива матуся,

Заметілі на коси лягли.

І літа твої лебеді – гуси

За край неба у даль понесли.

(Дівчата, прикладаючи долоні до очей, дивляться у небо).

3 ведучий: Що ви виглядаєте там, дівчата?

Дівчина: Он, дивися, летять лелеки поза гаєм,

А ми їх услід мовчки проводжаєм ,

То літа ваші, матусі милі,

В перелітних птахів крила посріблили.

Дівчина: Не летіть , лелеки, поза темні гори,

Хай ще наші мами з вами поговорять.

Дівчина: Хай ще довго бачать очі сонце неповторне,

Хай ще внуків рідних серденьком пригорнуть.

Дівчина: Хай легенько дихається їм щогодини,

Хай невтомні руки в мами відпочинуть.

Дівчина: Хай щастить вам, матусі рідненькі,

Хай від радості співає серденько.

Дівчина: Хай достаток огортає мам з усіх боків,

Хай живуть вони усі аж до ста років.

(Пісня „Чорнобривців насіяла мати”)

1 ведучий: Багато теплих слів сказано сьогодні про маму. А про бабусю? Хіба можна забути у такий день про них?

3 ведучий: Ні! Ми про вас не забули, дорогенькі бабусі. Для нас ви ще дуже молоді, а от для своїх внуків – ви бабусі!

Внук: Бабусю, радісне сьогодні свято!

...Чому ж зрадливо капає сльоза?

Жіноче свято. Смійтеся, рідненька,

Бабусю, це до вас прийшла весна!

Внук: У тата і мами також є матуся...

Це лагідна наша рідненька бабуся!

Бабусю свою я дуже люблю!

Нехай відпочине – я все пороблю.

Я поратись буду цілісінький ранок,

Зготую на кухні чудовий сніданок,

Начищу картоплі, наріжу цибулі,

Зроблю вихідний для своєї бабулі!

Спасибі вам, бабусі, за роботу,

За руки ваші і турботу.

За те, що вдома повсякчас

Ви так турбуєтесь про нас.

Спасибі вам говорим знов

За вашу ласку і любов.

І вся весела дітвора

Вам зичить щастя і добра!

1 ведучий: І народила. Й сповила. І слова

Навчила мовити. І почуття

Дала мені, щоб я своє життя

Не збур’янив, а скрасив колисково.

2 ведучий: Матусенько! Мої вже старости

Заводять нині про сумне й веселе

Пливуть згадки. І хтось говорить „Леле!”

Невже це справді посивіла ти?

1 ведучий: Все на світі від жінки: добро і краса, ніжність і ласка, любов і вірність, поезія і музика, картини, скульптури.

2 ведучий:

В своїх очах несе вона кохання,

Тріпоче серце від її кохання.

На кого гляне, чи всміхнеться так,

Марніє розум мовчать уста.

3 ведучий: Через жінок починалися війни, лилася кров, вмирали поети. Згадайте Клеопатру, Семіраміду...

1 ведучий: Жінки також зупиняли бої, мирили воєвод і полководців, боролись за мир. Це – незабутні Роксолана, принцеса Діана, мати Тереза.

2 ведучий: Та в усі роки, віки, тисячоліття жінка була, є і буде символом любові якнайвищого, найчистішого, найсвітлішого, найкращого почуття.

3 ведучий: Того почуття, яке, за словами поета врятує світ, бо жінка, любов і краса – поняття нероздільні.

(пісня „Если бы не ты»)

1 ведучий: Швидше б літо, швидше б розквітли незабудки.

2 ведучий: Не зрозуміли. А для чого вони тобі?

3 ведучий: Як для чого? Нарву, сплету гарне намисто і подарую своїй коханій так, як співав Павло Зібров.

1 ведучий: Ось тут один дивак, який любить всю свою масу і серце віддає Марусині, і вона не бере, а ти – незабудки!

2 ведучий: Це хто, може наш Микита?

3 ведучий: Він самий. Написав такого гарного листа і просив мене зачитати.

1 ведучий: Марусино слухай!

„Дорога, кохана моя Марусина! З того часу, як на площину мого серця опустився перпендикуляр любові я не маю постійного радіуса почуттів, котрі мене настирливо турбують. І ніяка таємниця логарифмів ф квадратів коренів не в силі вирахувати моїх переживань і думок! Моя миленька, нахились на мене на тридцять градусів. Місце з’єднання між твоїми і моїми вустами – це велике для мене благо дійство і насолода! Присягаюся Піфагором, що я готовий бути із тобою майже в усіх точках з’єднання наших душевних поривань. Дорогоцінний центр ваги мого існування, зверни увагу на коливання маятника мого серця, силу ампера моїх почуттів і вольт мого напруження, котрі змушують мене стояти на колінах і з розкритими обіймами чекати появи твого ніжного , чарівного образу.

Я так зачарований твоєю ангельською красою, що коли дивлюся на тебе, всю мою фізичну сутність, мов електричний розряд, пронизує стріла Амура. Сила мого кохання не множена на квадрат швидкості його припливу, змусить і тебе вийти зі стану спокою і рівноваги.

Миленька, заповни пустоту мого життя. не будь так жорстока, підкорися законові всесвітнього тяжіння, упади в мої обійми. Моя душа наповнена такою безмежною Любов’ю, як фізика термінами, що манометр моїх почуттів показує максимум тиску. Кохана Марусино! Не барися із відповіддю, а то моя душа не зможе витримати його і, як котел без запобіжного клапана, лопне.

Моя ніжна, запашна, ароматна, весняна квіточко! Явись в ореолі божества і краси. Чекаю тебе, прагну якомога швидше зустрітись та вже ніколи не розлучатись з тобою.

Всією масою і серцем твій Микита.”

1 ведучий: Цікаво. Скільки це Микита зубрив фізику, щоб таке написати?

2 ведучий: Зубрив , не зубрив, а як гарно сказав: „Моя ніжна, запашна, ароматна, весняна квіточко!”

3 ведучий: такі слова можна сказати лише коханій.

1ведучий: Сьогодні для наших дам ми робили сюрприз і запросили на вечір гостей.

2ведучий: Перед вами виступить жіночий косметолог-пан Вадим ,а також відомий у світі кухар-пан Олександр.

3видучий: Пане Вадим ,що ви запропонуєте нашому жіноцтву до весняного ?

ПАН ВАДИМ: Я розкажу ,як зробити маску для обличчя, щоб воно стало красивим.

1видучий: Пане Олександре , а що ви запропонували б нам до святкового столу?

ПАН ОЛЕКСАНДР: Я розкажу , як приготувати яловичину печену по-козацьки.

2видучий: А оскільки в нас обмежений час, то наші поважні гості будуть говорити по черзі одночасно.

3видучий: Приготуйте ручки ,папір і записуйте.

ПАН ВАДИМ: Якщо у вас жирна шкіра обличчя , то треба легенько...

ПАН ОЛЕКСАНДР: м’ясо відділити від шкіри та кісток і нарізати невеликими кусками.

ПАН ВАДИМ: змоченою в туалетній воді ваткою протерти кожну його частинку...

ПАН ОЛЕКСАНДР: І добре відбити кухонним молотком .

ПАН ВАДИМ: Змішати три столові ложки меду, п’ять столових ложок вівсяного борошна і одну чайну ложку 10%-ного розчину аміаку.

ПАН ОЛЕКСАНДР: Залити все яйцями, збити з часником і майонезом.

ПАН ВАДИМ: Густо накласти одержану масу на зволожену шкіру обличчя.

ПАН ОЛЕКСАНДР: Посипати зверху сіллю, притрусити перцем, додати меленого лаврового листу і трохи селери.

ПАН ВАДИМ: Накрити розпареним рушником і легко покласти голову на подушечку.

ПАН ОЛЕКСАНДР: Засунути все в гарячу духовку і випікати до готовності.

ПАН ВАДИМ: Через 15 хв. залишки маски зняти вологою серветкою.

ПАН ОЛЕКСАНДР: Готову печеню можна полити томатним соусом або кетчупом.

ПАН ВАДИМ: Зверху нанести модний грим або макіяж.

ПАН ОЛЕКСАНДР: Обкласти навкруг квашеними огірками і помідорами.

ПАН ВАДИМ: Легко скропити приємним дезодорантом .

ПАН ОЛЕКСАНДР: Аромат і смак неперевершені-пальчики оближете!

ПАН ВАДИМ: Чудовий вигляд і настрій вам гарантовано.

ПАН ОЛЕКСАНДР: Ваші гості будуть у захваті!

Разом: Веселих вам свят!

1 ведучий: В одній східній легенді говориться : створивши світ і все живе у ньому – звірів, птахів, риб і навіть чоловіка, Аллах задумався: чогось ніби не вистачає у світі для його повноти.

2 ведучий: І він почав експериментувати. Взяв у голубки ніжність... у тигриці хижість... у лані – грацію... у пави – пишність... у бджоли – працьовитість.. у лисиці – хитрість... у сови – розум... у лебідки – вірність... у змії – підступність. Все перемішав і оживив. Як ви гадаєте, що з цього вийшло?

3 ведучий: ну , звичайно, неперевершене і досконале чудо світу – Жінка!

1 ведучий: Тож не дивно, що коли якась справа виявляється настільки заплутаною, що її не в змозі вирішити найкращі спеціалісти, тоді всі в один голос вигукують: „Шерше ля фам”! – тут замішана жінка!

(Вірш Ганни Чубач „Жінка”)

ЖІНКА

Нехай мені доля вготовила муки.

Не камінь на плечі , а цілий обвал.

Я буду до щастя простягувать руки.

Я буду молитись на свій ідеал.

Нехай моя доля знедолено плаче,

Карає і мучить нестерпним життям,

Я-все-таки сильна ,я щось таки значу,

Я світ цей дивую красивим дитям.

Накотяться біди-повинна здолати.

Підкотиться туга-повинна мовчать.

Немеркнуче світло: я- жінка, я-мати,

Запалена богом остання свіча.

І хто мене кине-покинутим буде.

Хто словом осудить-осудиться сам.

Земна і небесна-такою пребуду !

Такою достанусь грядущим вікам!

2 ведучий: Нарешті прийшла весна.

3 ведучий: Жінка неодмінно помітить її першою і розкриється на зустріч їй мов квітка.

1 ведучий: довге зимове чекання завершиться надією.

2 ведучий: Надією, що паперовий кораблик, пущений у весняну мандрівку, таки допливе до теплих країв.

3 ведучий: Що врешті помітить довгоногу дівчину нездогадливий хлопець з останньої парти.

1 ведучий: Що довгоочікуване кохання постукає в два рідних серця.

2 ведучий: Що згадають про бабусю на призьбі діти й онуки, які мають так багато невідкладних справ.

3 ведучий: І сонячний зайчик примусить всіх сподіватися і вірити у зміни на краще не лише в природі , а й у власному житті.

1 ведучий: дорогі наші дівчата, жінки, сестри, бабусі, мами.

2 ведучий: Ми ще раз вітаємо вас зі святом весни, зі святом жінки.

3 ведучий: Нехай сьогоднішнє свято не закінчується, а продовжується в колі кожної сім’ї, у колі кожної родини.

1 ведучий: Ми не кажемо вам „До побачення”.

2 ведучий: Ми кажемо вам „До нових зустрічей”.

3 ведучий: Тож хай цей ТРАВЕНЬ буде щедрим для всіх жінок на все добре, ніжне, високе. Це не наказ, а моління: стань на коліна !

Не перед золотом, не перед славою,

А перед - жінкою, званою мамою!

(Учні схиляються в коліні перед мамами).

День перемоги

( Вносять прапор. Лунає гімн України)

В е д у ч а . Мітинг присвячений Дню Перемоги над фашистськими загарбниками оголошується відкритим.

В е д у ч и й. Травень сорок п”ятого був щедрим на тепло. Буйно квітував бузок, і величезні пахучі оберемки його кидали солдатам, які поверталися у рідні краї з важких воєнних доріг.

Як на них чекали, чекали чоловіка, батька, коханого...

Ч и т е ц ь 1 .

Слава вам, воїни,

Слава ббезсмертні, вічну хвалу весь народ вам співа,

Страху не знали ви,

Смерть подолали ви,

Пам”ять про вас у нашім серці жива.

Ч и т е ц ь 2.

Пам”ять, стій! Зупинись на хвилинку

Серце, замри...

Це потрібно не мертвим,

Це потрібно живим.

(Пісня____________________________________________)

В е д у ч а. Війна такий лишила слід, і скільки в землю положила... лише на території України в руїни і згарища було перетворено 714 міст, 28 тисяч сіл. Скільки горя, мук, крові, життів людських за цими цифрами. Кожен день, як рік, кожен рік, як століття. Все витримали і перемогли. Перемогли, тому що відстоювали право на життя. Дорогою ціною нам дісталася Перемога. Але ми не думали про ціну, бо на карту була поставлена доля вітч

Кiлькiсть переглядiв: 495

Коментарi

 • DvaCSoymn

  2017-07-24 06:04:08

  [url=dva-capitana.ru/rybalka]рыбалка на черном море[/url] Аренда яхты – это прекрасный способ устроить торжество или просто оригинальный выходной день для своих самых близких людей. Целый день гулять на борту шикарной красавицы-яхты с самыми близкими людьми – можно ли представить досуг более необычный ?! Отойдя подальше от людного берега , вы сможете ощутить настоящее спокойствие и умиротворение , забыть о всех Ваших неприятностях и просто полюбоваться морской гладью и живописными видами приморской зоны юга Краснодарского края...

 • semechkaCido

  2017-03-29 20:21:50

  [url=https://семечка-джа.com/it/%D1%84%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5/lsd-fem-spain.html]Ceppo Lsd fem (spain) semi di canapa Lsd fem (Spagna)[/url] Компания-реализатор “Семечка Джа” занимается продажей высококачественных семян коноплилучших сортов и уже не первый год занимает первую позицию в этой области рынка. Посмотрите как в США реализован сбыт семян конопли. Взять хотябы http://www.cannabiscollege.com/ или здесь https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/cam/hp/cannabis-pdq...

 • semechkaCido

  2017-02-28 21:44:29

  [url=https://семечка-джа.com/%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8B/afghani-auto.html]Afghani-Auto[/url] Компания “Семечка Джа” занимается реализацией качественных семян канабисаотборных сортов и уже не один год является лидером в этом сегменте рынка. Обратите внимание как в Европе реализован сбыт марихуаны. Как здесь http://www.cannabiscollege.com/ или здесь https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/cam/hp/cannabis-pdq...